اوکس برای افراد خاص

اوکس به پشتوانه 25 سال تجربه و سابقه درصنعت کاشی و سرامیک و با همکاری گروهی از متخصصین و مهندسین معماری در سال 1397 شروع به تولید نمود. اوکس سرامیک با رویکرد توسعه دانش محور زیر ساخت های برند آغاز شد به همین سوی خالقان اوکس توانستند گام بلندی در مسیر نو آوری و خلاقیت با کیفیت جهانی محصولات ایرانی را تولید نمایند، اما تمام ارزش های اوکس تنها به تولید با کیفیت ختم نمیشود، داشتن یک جایگاه فاخر در ذهن مخاطب، ایجاد ارتباط هدفمند با تبلیغات،ارتقا فضای فروش جدید را در دستور کار قرار داد. اوکس با مطالعه به رفتار مخاطب و شناخت فلسفه سبک زندگی اقدام به سلیقه سازی برای افراد خاص نمود. ماموریت اوکس ایجاد مزیتی فاخر برای بناهای سختمانی است.

هدف اوکس ایجاد سلیقه و خلق بازاری جدید از طیف خاص مشتریان است

در نمایشگاه Cerafair-Tehran 2019 امسال با توجه به تاسیس برند و با هدف معرفی اوکس برنامه ریزی هایی داشتیم که نتایج بسیار مطلوبی در پی داشت، ارائه محصولات تکنیکال، رونمایی از افکت های روز و ارائه طرح های متمایز موجب ایجاد رضایت مخاطبین ما شد و بسیار خوشحالیم از همکاران و بازدیدکنندگان که موجب دلگرمی ما شدند. ما میزبان گروهی خاص از مخاطبین بودیم، گروهی که حضور آنها مهر تاییدی بود بر درستی مسیر حرکت اوکس، امیدوارم در ادامه باز هم با کمک همه ی عزیزان به نتایج دلخواه خود دستیابیم.
گالری اَوِکس
مشاهده گالری

تاریخچه

موسسین اوکس به پشتوانه 25 سال تجربه در صنعت کاشی و سرامیک و با بررسی نیاز بازار و دردهه کنونی اقدام به تاسیس گروه جدیدی از محصولات نموده اند این گروه از محصولات پس از بررسی و اصلاح توان تولید درماشین آلات و تهیه مواد و متریال و همچنین جذب نیرو های متخصص در واحد تحقیق و توسعه در این زمینه شروع به انجام فاز مطالعاتی نمود پس از اجرا و آماده سازی محصول کیفی، نسبت به راه اندازی آتلیه طراحی اقدام گردید، آتلیه طراحی با مشارکت شرکت NITIDA ایتالیا آغاز به طراحی محصولات در گروه کاشی های دیوار نمود. پس از آن با مهندسی فرآیند واحد تحقیق و توسعه، طراحی و تولید فاز اجرائی تولید محصولات آغاز شد. راه اندازی خط تولید محصولات موزائیک شیشه ای جهت استفاده در فضاهای داخلی و استخری از جمله محصولات جدیدی بودند که در کنار محصولات برشی دکوراتیو به سبد محصول کاشی و سرامیک اضافه شد.

چشم‌انداز

اوکس در برنامه پنج ساله اول چشم به بازارهای صادراتی فرا منطقه ای دوخته که بر اساس آن کالای ایرانی به پشتوانه کیفیت در تولید و شناخت بازار های جهانی بتواند بیانگر دانش و تخصص برند ایرانی در عرصه رقابت بین المللی می باشد. راه اندازی بیش از58 شعبه در سراسر جهان که علاوه بر ارائه محصولات اوکس، خدمات مهندسی چیدمان و نصب را ارائه نمایند. این پروژه از مهر ماه سال 1399 آغاز به کار خواهد نمود که در حال حاضر در فاز مطالعاتی و مقدماتی می باشد و از آبان 1398 با افتتاح اولین شعبه در تهران به صورت پایلوت وارد فاز اجرائی گردید.